Villanyszerelő (Budapest)

Villanyszerelőként szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol tiszták az elvárások és a jövőkép?

Szívesen tanulnál és mélyednél el a szakma rejtelmeiben?

Fontos neked, hogy folyamatos mozgás legyen, és ne csak egy helyben szükséges munkát végezned?

Az ELMŰ villanyszerelőt keres Észak-Pest területére.

Biztosított a munkába járás, szolgálati autóval vagy a kolléga fuvarjával.

Jelentkezz most magyar nyelvű önéletrajzoddal.

Villanyszerelő

Feladatok

  • Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása
  •  Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
  •  Hálózatépítési feladatok végzése
  •  Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése
  •  Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása
  •  Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás
  •  idegen kivitelezők részére
  •  Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat
  •  tevékenységei
  •  Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint
  •  munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása
  • Munkavégzés helye: Lekóhelytől függően Észak/Dél- Pest, Buda és környéke
  • Munkaidő: 6:45-15:05 (rugalmas)+ készenlét

Követelmények

  • Villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalt villanyszerelők és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítikk ki
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak
  • Sporttelepükön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Budapest