Villanyszerelő (Budapest)

2014-ben alakult, dinamikusan fejlődő generálkivitelező társaság megbízásából, építészeti szakipari feladatok ellátásához munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakirányú tapasztalat,
  • Feladatokhoz igazodó, rugalmas rendelkezésre állás,
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Kisebb belső hálózati karbantartási munkák végzése,
  • Belső elektromos hálózatok kiépítése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: bp304@worklife.hu

Budapest