Villanyszerelő / Karbantartó / Vegyésztechnikus (Budapest)

Megbízónk

Budapesti székhelyű cég keres szakembereket Budapest keleti vonzáskörzetében.

Pozíció

Villanyszerelő / Karbantartó / Vegyésztechnikus

Feladatok

  • Épület- és gépészeti berendezések üzemeltetése, villanyszerelési munkálatainak ellátása
  • PLC vezérlés megfelelő működésének ellenőrzése
  • Szervizes, karbantartói, mérési feladatok elvégzése
  • Hirtelen fellépő hibák elhárítása, dokumentálása
  • Alvállalkozókkal / beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Villamos-ipari középfokú végzettség
  • Gépészeti berendezések villamos karbantartásában való jártasság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Mobilitás (karbantartás 3 műszakban, 0-24 munkarend)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett bér, műszakpótlék, utazási támogatás
  • Jó munkakörülmények, munkaeszközök
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest keleti vonzáskörzete
Budapest