Villanyszerelő szakmunkás (Csopak)

Villanyszerelői feladatok ellátására keresünk villanyszerelő szakembereket

A hirdetés már lejárt!

1996 óta működő családi vállalkozás, stabil, megbízható háttérrel.

Villanyszerelő végzettséggel rendelkező kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • családi házak, lakások nulláról történő villanyszerelése, illetve felújításuk
  • alapszereléstől a szerelvényezésig
  • pár fős brigád irányítása
  • mérőhelyek telepítése

Elvárások:

  • ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS (hiszen a brigád irányítása a te feladatod lesz)
  • csapattal való együttműködés (fenti okok miatt)
  • megbízhatóság
  • precizitás

Amit mi nyújtunk:

  • stabil háttér, nem 2 évente újra bejegyzett vállalkozás
  • nyugodt munkalégkör
  • stabil fizetés, jutalékok
  • fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet! Kérjük, hogy az e-mail tárgymezejébe jelöld, hogy az állásra jelentkezel!

Csopak