Villanyszerelő / Villanyszerelő segéd (Magyarország)

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés (amennyiben villanyszerelőnek jelentkezik)
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Terhelhetőség, fizikális állóképesség
  • Fényképes önéletrajz
  • Bérigény megjelölése
  • Munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • Több éves tapasztalat, de nem követelmény

Feladatok:

  • Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola stb. újépítés
  • Áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső stb.
  • Vezetékezés, kábelezés
  • Szerelvényezés
  • Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése
  • Villamos gépek bekötése stb.

Megbízóról:

Közel 10 éve lett megalapítva, mint magyarországi vállalkozás., 2013-ban magyarországi tevékenységük mellett Németországban is megkezdték tevékenységüket az iparivillanyszerelés területén, Olyan ágazatban tevékenykednek, ami a jövőben is folyamatosan sok munkát ígér, Biztos helyük van az építőiparban, ezért tudják, hogy lesz holnapuk, így náluk neked sem kell aggódnod a jövőd miatt, Cégnél szeretik a kellemes munkahelyi légkört, és jól tudják, hogy bármilyen helyzetben számíthatnak egymásra, Tisztelik a kollégáik munkáját, és minden körülmények között segítik a másikat

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör, folyamatos munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes bejelentés
  • Pontos kifizetés
  • Fizetett bejárás
  • Jó hangulat, jó csapat, Igényes munkakörülmény
  • KIEMELKEDŐ KERESETI LEHETŐSÉG, 100%-ban fizetett munkába járás(MÁV,VOLÁN, BKV), üzemanyag hozzájárulás
  • INGYENES SZÁLLÁS!
  • Pályakezdők és vidékiek jelentkezését egyaránt várjuk!