Villanyszerelő / villanyszerelő segéd (Magyarország)

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Elvárások:

Középfokú szakképesítés (amennyiben villanyszerelőnek jelentkezik), Megbízhatóság, önállóság, Pontos, precíz munkavégzés, Csapatszellem, rugalmasság, Terhelhetőség, fizikális állóképesség, Fényképes önéletrajz,, Bérigény megjelölése, Munkatapasztalat

Előnyt jelent:

Több éves tapasztalat, de nem követelmény

Feladatok:

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola stb. újépítés, Áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső stb., Vezetékezés, kábelezés, Szerelvényezés, Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése, Villamos gépek bekötése stb., , Megbízóról:, Közel 10 éve lett megalapítva, mint magyarországi vállalkozás., 2013-ban magyarországi tevékenységük mellett Németországban is megkezdték tevékenységüket az iparivillanyszerelés területén, Olyan ágazatban tevékenykednek, ami a jövőben is folyamatosan sok munkát ígér, Biztos helyük van az építőiparban, ezért tudják, hogy lesz holnapuk, így náluk neked sem kell aggódnod a jövőd miatt, Cégnél szeretik a kellemes munkahelyi légkört, és jól tudják, hogy bármilyen helyzetben számíthatnak egymásra, Tisztelik a kollégáik munkáját, és minden körülmények között segítik a másikat

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, folyamatos munkavégzés, Stabil vállalati háttér, Versenyképes bérezés, Teljes bejelentés, Pontos kifizetés, Fizetett bejárás, Jó hangulat, jó csapat, Igényes munkakörülmény, , KIEMELKEDŐ KERESETI LEHETŐSÉG, 100%-ban fizetett munkába járás(MÁV,VOLÁN, BKV), üzemanyag hozzájárulás, INGYENES SZÁLLÁS!, , Pályakezdők és vidékiek jelentkezését egyaránt várjuk!