Visszaélés- és kockázatkezelési Tanácsadó (Budapest)

Szeretnél csatlakozni a világ legjobb munkahelyei közé választott partnercégünk tanácsadói csapatához és részesévé válni egy nemzetközi hálózatnak mint Visszaélés- és Kockázatkezelési Tanácsadó?

Visszaélés- és kockázatkezelési Tanácsadó

Feladatok

  • Változatos iparágakban tevékenykedő ügyfélportfólió kezelése
  • Üzleti folyamatok felmérése és a folyamatokban rejlő kockázatok azonosítása
  • Tesztek végzése különböző visszaélési sémák mentén
  • Részvétel interjúk lefolytatásában
  • A szenior és menedzser kollégák munkájának támogatása
  • Részvétel jelentéskészítésben

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma gazdasági vagy jogi képzésben
  • Pályakezdő, vagy 1-3 éves tapasztalat a következő területeken: compliance, visszaélés-megelőzés, visszaélés-felderítés, vezetői tanácsadás, könyvvizsgálat vagy belső ellenőrzés
  • Jó probléma-megoldó képesség, analitikus látásmód
  • Erős számítástechnikai tudással rendelkezik (Microsoft Word, Excel, Power Point), adatbázis-kezelő programok ismerete előny (SQL, Microsoft Access, ACL)
  • Folyékonyan beszél angolul

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak egy bővülő csapatban
  • Rendszeres belső és külső továbbképzések
  • Izgalmas, kihívásokkal teli feladatok
  • Változatos kliensekkel dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetés és személyre szabható juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest