Víz- gáz-fűtés szerelő (Budapest)

Sikeres létesítményüzemeltető csapatunk víz-, gáz, fűtésszerelőt keres.

A hirdetés már lejárt!

RÓLUNK A BR Facilites Kft. csapata több mint egy évtizede nyújt megbízható szolgaltatást a takarítás és épületüzemeltetés terültén.

Budapesti telephellyel rendelkező, épületüzemeltető cégünk azonnali kezdéssel keres megbízható víz-, gáz-, fűtésszerelő kollégát.

 Szakmai elvárások

Víz, gáz-központi fűtés szerelő gépészeti képesítés;

Önálló és precíz munkavégzés

Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Rugalmasság, teherbírás

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok:
Létesítmény napi bejárása, beépített műszaki berendezések működésének ellenőrzése

Megelőző karbantartás terv szerinti elvégzése

Kisebb hibák javítása, (csepegések dugulások, elhárítása, zár javítás, stb.)

Kazánok karbantartása

Gázszűrők tisztítása

Használati melegvízkör karbantartása

Hűtőberendezések, hűtési rendszerek és szerelvények karbantartása

Légtechnikai berendezések karbantartása

Vízellátás és szennyvízrendszer karbantartása

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• lendületes csapat
• munkaruha és felszerelés biztosítása

Munkavégzés helyszíne: 13. kerület

Budapest