Vízgépész-Szerelő és karbantartó (Budapest)

Köztéri szökőkutak és automata öntözőrendszerek kivitelezésével, karbantartásával, tervezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vízgépész-Szerelő és karbantartó

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • Iskolai végzettség: technikum, szakiskola,
  • Jó problémamegoldó képesség, Minőségi, önálló munkavégzés,
  • Jó kooperációs képesség

Előnyt jelent:

  • Uszodatechnikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat,
  • Víz és szennyvíz technológiai területen szerzett üzemeltetési, kivitelezési gyakorlat,
  • Villanyszerelési ismeretek

Feladatok:

  • Szökőkutak gépészetének vízgépészeti szerelése, kialakítása, karbantartása Budapesten és az ország területén,
  • Vízgépészeti rendszer csőhálózat kiépítése, üzembe helyezése, karbantartása Budapesten és az ország területén.

Megbízóról:, 1993 óta foglalkozik köztéri szökőkutak és automata öntözőrendszerek kivitelezésével, karbantartásával, tervezésével és a hozzájuk szükséges anyagok forgalmazásával

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, motivált csapat, Felelősségteljes feladatok, Határozatlan idejű munkaszerződés, Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapesten és az ország területén

Budapest