Vizsgálómérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

A TÜV Rheinland InterCert Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vizsgálómérnök

(orvosi-, gyógyászati-, és laboratóriumi villamoskészülékek)

Feladatok:

  • Termékvizsgálattal összefüggő szakértői vizsgálati tevékenység felelősségteljes, szakszerű végrehajtása
  • Készülékek / berendezések szakértői és szabványossági vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása
  • Szakmai döntéshozatal a vonatkozó előírások figyelembevételével
  • Mérési eredmények dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelven
  • Szakmai kapcsolattartás és angol nyelvű levelezés megbízókkal és a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel
  • Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalatfejlesztési folyamatokban

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű villamosmérnöki végzettség
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Angol nyelv középszintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű szabványok olvasására, értelmezésére, szakmai (elsősorban) írásbeli kommunikációra
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége
  • Mérnöki gondolkodásmód
  • Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés
  • Új ismeretek iránti fogékonyság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Csapatszellem

Előnyök:

  • Legalább 5 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat orvostechnikai eszköz gyártó vállalatnál
  • Német nyelvismeret, német nyelvű szabványok használata
  • ISO 13485 szabvány ismerete
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keret

Munkába állás kezdete:

  • pályázat elbírálását követően azonnal

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület, Béke út 41-43.

Magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével  a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest