Vízvezeték szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mélyépítéssel, közműépítéssel illetve útépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vízvezeték szerelő

Elvárások:

  • Vízvezeték szerelő vagy csőhálózat szerelő végzettség (ennek hiányában ebben a munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, referenciával).,
  • Pontosság, megbízhatóság,,
  • Önálló munkavégzés,
  • Esztétikai érzék,
  • Igényes munka,
  • Problémamegoldó képesség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett általános tapasztalat,
  • Ha a munka mellett képes a fizikai munkások (2-3 fős) csoport, brigád irányítására, munkájuk ellenőrzésére.,
  • Csőhálózaton közművezetéken, végzett legalább 2 éves gyakorlat.,
  • Közműszolgáltató cégeknél szerzett tapasztalat,
  • Lakatos munkában szerzett tapasztalat, gyakorlat.,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • A telephelyhez közeli lakhely

Feladatok:

  • Fővárosi Vízművek vezetékrendszerén végzendő karbantartási feladatok 3 fős csoportokban.,
  • Vízmérők, cseréje új beépítése.,
  • Az elvégzendő feladattal kapcsolatban problémák, észrevételek jelzése a felettes kolléga felé.,

, Megbízóról:,

1995-ben alakult Szigetújfaluban, mely magyar tulajdonú vállalkozás., Munkáját magasan képzett mérnökök és szakemberek segítik., A cég folyamatosan törekszik arra, hogy neve garanciát jelentsen megrendelőinek. Profiljuk a mélyépítés, közműépítés, ill. útépítés., Korszerű számítógép, munkagép, építőipari gépparkkal, jól felszerelt lakatos és asztalos műhellyel és egyéb eszközállománnyal rendelkeznek., Gazdasági egységük jelenlegi létszáma közel 50 fő., 1999-ben beton- és betonelem gyártással bővült tevékenységi körük.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Munkavégzéshez szükséges, gépjármű, munkagépek, szerszámok, munkaruha, védőeszközök.,
  • Tudástól, gyakorlattól függően versenyképes bérezés,,
  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás.,
  • Bejelentett munkaviszony.,
  • Munkába járás költségének térítése.,
  • Túlóra térítése,
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel),
  • Hosszútávon megbízható lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest