Webáruházi adminisztrátor (3704) (Budapest)

Webáruházi adminisztrátor (3704)

Feladatok

  • Webshop személyes rendelések kiadása
  • Webshop személyes rendelések depóból történő napi szállítása
  • Termékek depóba történő szállítása
  • Online nagykereskedelmi rendelések Budapesten belüli kiszállítása
  • Rendelések adminisztratív feldolgozása
  • Eseti áruszállítás
  • Termék kezelés és webáruházi feltöltés
  • Termékváltozások adminisztratív kezelése
  • Időszakos ügyfélszolgálati résztevékenységek
  • Csoportvezető munkájának támogatása
  • Komissió- és csomagolási problémák kezelése
  • Webshop-os kollégák segítése

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • jogosítvány tapasztalattal
  • számítógépes ismeretek
  • rugalmasság
  • logikus gondolkodásmód
  • proaktív szemlélet
  • önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • azonnali kezdés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • stabil munkakörnyezet, fejlődési lehetőség

Leírás

Partnerünk részére Webáruházi adminisztrátort keresünk budapesti munkavégzéssel.

Munkavégzés helye

Budapest III. kerület

Budapest