Webdesigner, grafikus (Miskolc)

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából grafikai munkák kreatív kivitelezésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Webdesigner, grafikus

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Szépérzék, kreativitás,
  • Grafikai szoftverek ismerete: Photoshop, InDesign, stb.,
  • UI/UX megoldásokban való jártasság,
  • Gyakorlat reszponzív webdesign kialakításában,
  • Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Előnyt jelent:

  • Releváns területen szerzett tapasztalat,
  • HTML, CSS és JavaScript tudás,
  • Webdesign szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c),
  • Webdesign-on kívüli layout szabványok ismerete (bannerek, print anyagok, stb.)

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony,
  • Fiatalos, kellemes munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Modern munkaeszközök,
  • Kreatív, változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: [email protected]

Miskolc