Webfejlesztő (Miskolc)

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából állandó fejlesztésre, karbantartásra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Webfejlesztő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • PHP, CSS, HTML, mysql alapos ismerete;
  • tapasztalat ezek önálló gyakorlati használatában,
  • Alap Javascript, Jquery vagy egyéb JS framework ismerete,
  • Alapvető SEO szemlélet,
  • Jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

Előnyt jelent:

  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git),
  • Szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c),
  • CSS framework használatában szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony,
  • Fiatalos, kellemes munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Modern munkaeszközök,
  • Kreatív, változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: [email protected]

Miskolc