Webshop megrendelések adminisztrációja (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Gyűjts egy kis pénzt suliidőben is a felmerülő kiadásaidra!

Hazai piac meghatározó távközlési vállalata, a Magyar Telekom kínál adatrögzítési feladatokat diákoknak. Hosszú távú munkalehetőség napi 4-6-8 órában, ahogy időd engedi. Görgess leljebb a részletekért!

Webshop megrendelések adminisztrációja

Feladatok

  • Webshop felületen feladott ügyféligények rögzítése
  • Háttéradatok adminisztrációja
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Megrendelés adategyeztetése ügyfelekkel telefonon

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Képes önállóan dolgozni és komplex folyamatokat átlátni

Munkaidő

  • 8.00-18.00 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20 órában (4-6-8 órában)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft/óra, és plusz bónuszok, mellyel elérhető akár 1100-1300 Ft/óra
  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted
  • Igényes munkakörnyezet, fiatalos légkör
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc