XML fejlesztő és szimulátor fejlesztő (IT) - IX. (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

XML fejlesztő és szimulátor fejlesztő (IT) - IX.

Feladatok:

  • XML fejlesztés / szimulátor válasz függvények XML-ben való előállítása
  • A szimulátor funkcionális működésének biztosítása, a felmerülő hibák javítása
  • Tesztautomatizálás és az elkészült automatizált tesztesetek karbantartása
  • Szimulátor (Java) fejlesztése és karbantartása
  • Nemzetközti csapatban való munkavégzés

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma
  • Szoftverfejlesztői projekttapasztalat
  • XML szakmai tapasztalat (minimum 1, 5 év tapasztalat)
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka és felelősségvállalás szükséges
  • Magas szintű önálló munkavégzés
  • Komplex összefüggések értelmezése
  • Jó problémamegoldó képesség és javítási potenciálok felismerése
  • Tapasztalatok nemzetközi multinacionális környezetben
  • Erős középfokú német nyelvtudás
  • Unix ismeretek
  • Telekommunikációs és vállalati informatikában szerzet tapasztalatok
  • Java ismeretek
  • SOAP, SOA/BP ismeretek
  • Szkriptelés ( bash, perl, python)
  • utazási hajlandóság (évente 4X 2-3 nap Németország)

Előnyt jelent:

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete
  • Tesztautomatizálási eljárások
  • HP-UFT ismeretek

Kezdés: azonnal

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület távmunka lehetősége próbaidő után adott

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Budapest