Ultrahangos radiológus szakorvos (Budapest)

Ultrahangos radiológus szakorvos

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, ultrahangos radiológus szakorvosi feladatkör betöltésére munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • ultrahangos diagnosztikai vizsgálatok elvégzése
  • részvétel a személyi állomány szűrővizsgálatainak ultrahangdiagnosztikai eszköz segítségével történő elvégzésében;
  • indokolt esetben szakirányú intézmény felé irányítási javaslat.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szakorvosi végzettség, radiológus szakvizsga;
  • érvényes működési engedély;
  • legalább 5 év szakorvosi tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • foglalkoztatási jogviszony vagy
  • szerződés keretében;
  • részmunkaidőben;
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka;
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség;
  • szakképzett asszisztencia;
  • jól felszerelt, folyamatosan karbantartott rendelő és eszközpark;
  • kiváló munkakörülmények.

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Ultrahangos szakorvos 2024 Jobline.hu” megnevezése jeligét.

Budapest