Vállalati sofőr (Budapest)

Vállalati sofőr

Leírás

Vállalati sofőrt keresünk multinacionális partner cégünkhöz! Amennyiben rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, alapfokú angol nyelvtudással, valamint van tapasztalatod személyszállításban, jelentkezz csapatukba!

Feladatok

  • Igazgatósági tagok és felsővezetők üzleti utakra való elkísérése
  • Nemzetközi és belföldi kollégáink, vendégeink fuvarozása
  • A gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű esetleges hibáinak jelentése
  • Vezetők által kiadott további feladatok elvégzése, esetlegesen csomagok szállítása, átvétele
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, esetenként hétvégi munkavégzés

Elvárások
  • Középfokú végzettség (személygépkocsis személyszállítói képesítés előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1-2 év tapasztalat személyszállításban
  • Megbízható munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő tájékozódási képesség
  • Országos mobilitás, rugalmasság (heti 1-2 éjszaka eltöltése vidéki régióinkban)
  • Ápolt megjelenés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk
  • Céges autó korlátlan használattal Magyarországon belül
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • A munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • Bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • Stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • Vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Személyre szabott betanulási program
  • Szakmai és soft skill képzések
  • Csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest, Rádl árok 6

Budapest