Értékesítő munkatárs (Budapest)

Smart Solutions Capital Kft.

bemutatja az

Instant Forex Trading

szolgáltatásait.

Cégünk a Smart Solutions Capital Kft az Instant Trading EU Ltd-nek a függő ügynöke.

Irodánk Budapesten a 6. kerületben található.

Jöjjön és dolgozzon Közép és Kelet Európa egyik legnagyobb Forex Brókerének!

Egy nagyon alapos betanítási időszakot követően, minden szükséges tudást átadva, egy meglévő ügyfélportfólióban fog leendő munkatársunk értékesíteni.

A napi munka során az alábbi feladatokra lehet számítani:

  • Potenciális ügyfelek megkeresése, felkutatása
  • Meglévő ügyfelek megtartása és új számlák megnyitása
  • Hideg és meleg hívások indítása
  • Technikai support, kereskedési platform bemutatása
  • Munkádhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése az általunk használt CRM rendszerben.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy minimum érettségi
  • Értékesítői szemlélet
  • Kedves, udvarias fellépés, meggyőző kommunikáció
  • Nagy munkabírás
  • Precizitás
  • Kommunikatív jellem

Előnyök:

  • Meglévő ügyfélkör
  • Pénzügyi végzettség
  • Tőkepiaci MNB vizsga
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony és havi alapbér + teljesítményarányos jutalék
  • Folyamatos tréningek
  • Laza és fiatalos csapat
  • Szuper mentorok és céges bulik
  • Tanulás és gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas és hibrid munkavégzési lehetőség

Budapest