Ékszerész/Ötvös Szakember (Abony)

Ékszerész/Ötvös Szakember

Leírás

Abonyi partnerünk várja új munkatársát ékszerész pozícióba.

Feladatok

  • Drágakövek pontos foglalása ezüst ékszerekbe.

Elvárások
  • Szakirányú végzettség ötvös vagy ékszerész területén.
  • Kiélezett figyelem a részletekre és magas minőségű munkavégzés.
  • Proaktív hozzáállás, segítőkész csapattag.
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre.

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés, mely a szakmai tapasztalat és hozzáértés függvényében alakul.
  • Munkavégzési lehetőség teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben.

Küldje el fényképes önéletrajzát, és váljon a csapat részévé.

Tegyen szert egy stabil és hosszú távú karrierlehetőségre egy innovatív és elismert ékszergyártó vállalatnál.

Munkavégzés helye

Abony

Abony