Gépkezelő (Csepel) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gépkezelő (Csepel)

Leírás

Műanyag nyílászárók alkatrészeinek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz gépkezelő pozícióba keresünk munkavállalókat. Ha érzed magadban az erőt és kipróbálnád milyen egy jó munkakörnyezetben dolgozni, jelentkezz!

Feladatok

  • Daráló gép kezelése (alapanyag gépbe történő betáplálása, és a gép elindítása)
  • Keverő gép kezelése (számolás, receptúrák alapján technológiai utasítások szerinti folyamatok elvégzése, alapanyagok kimérése és betáplálása a keverőgépbe)
  • Kézi anyagmozgatás, békázás (max. 20 kg)
  • Gépkezelés, minőségellenőrzés, csomagolás, termékek mérése és lekövetése, adminisztrációja
  • 6 méteres profilszálak gyártása

Elvárások
Téged keresünk, ha:
  • Tudod vállalni a 3 műszakot,
  • Fogékony vagy a műszaki megoldásokra,
  • Motivált vagy, szeretnél fejlődni és kipróbálni több gépet,
  • Hosszútávon képzeled el magad egy családi cég fontos részeként

Előny, ha:
  • Van tapasztalatod gépkezelésben

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás
  • Bónusz

Munkavégzés helye

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út, 1214 Magyarország

Budapest