Irodai asszisztens gyakornok (Dunaharaszti)

Mind-Diák Szövetkezet

A HUNAMAT Automatika magyar tulajdonú vállalat, amely egyedi automatika megoldásokat dolgoz ki ügyfelei számára. Fő tevékenységük célgépek, készülékek gyártása és ipari automatizálási megoldások teljes kidolgozása a tervezéstől a beüzemelésig.

Irodai asszisztens gyakornok

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Irodai teendők elvégzése
  • Áruk fogadása és küldése
  • Egyéb, a vezető által kijelölt feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Munkaidő

  • Heti min. 20-25 órában végezhető diákmunka (Heti 2-3 nap)

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Bruttó 2100 Ft/óra

Munkavégzés helye

Dunaharaszti