Kereskedelmi munkatárs (Nagytarcsa)

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi munkatárs

Elvárások:

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?, Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!, ,

Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Beszélt/írott angol nyelvtudás,
  • MS Excel és más Office termék magas szintű ismerete,
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás, jó szervezői, együttműködési készség,
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvek ismerete,
  • Garázsipari gépek, szerszámok ismerete, műszaki beállítottság

Feladatok:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás ügyfeleinkkel angol nyelven,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Árajánlatok készítése, panaszok/reklamációk kezelése,
  • Bejövő rendelések feldolgozása, számlázása, fuvarkövetési feladatok, ,

Megbízóról:, Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás., Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör,
  • Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban, 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Nagytarcsa