Minőségirányítási asszisztens (Dunakeszi)

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe

Minőségirányítási asszisztens

pozícióra kollégánkat keressük.

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer dokumentálása - Élelmiszer üzemben az üzemi rend folyamatos ellenőrzése, higiénia követelmények ellenőrzése, betartatása
  • Élelmiszer-biztonsági ellenőrzések végzése, dokumentálása - Kapcsolattartás külső laboratóriumokkal, vizsgálatok megrendelése, mintavételezés lebonyolítása - Reklamációk és ellenőrzési dokumentumok kezelése
  • Nyomon-követések elvégzése
  • Belső auditok elvégzése - Közreműködés az auditok, hatósági ellenőrzések során

Elvárások

  • Minőségirányítási tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, határozottság
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Élelmiszeripari jártasság - Élelmiszer- biztonsági szabványok ismerete - Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jogosítvány (B)
  • Belső auditori végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőre bejelentés
  • Kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Jó megközelíthetőség
  • 3 hónap után Cafetéria, év végi juttatás, utazási támogatás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével, vagy telefonáljon: 06-20/532-1828

Dunakeszi