Rakodó (Budapest)

Rakodó

Az Országos Széchényi Könyvtár Gazdasági és Üzemeltetési Főosztály Működésfenntartási Osztály rakodó munkakör ellátására keres munkatársat.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 1014 Budapest, Szent György tér 4–5–6.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • rendezvények, koncertek, előadások alkalmából rakodási feladatok elvégzése,
  • bútorok mozgatása, a feleslegessé vált bútorok összegyűjtése, közös tárolóhelyre való szállítása,
  • házon belüli szelektív gyűjtők mozgatása,
  • házon belüli költöztetések elvégzése,
  • egyéb szállítási, rakodási feladatok elvégzése.

Jelentkezési feltételek:

  • alapfokú végzettség,
  • jó fizikai állóképesség,
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • egészségügyi alkalmasság.

Elvárt kompetenciák:

  • rugalmasság,
  • megbízhatóság,
  • terhelhetőség,
  • rendezett megjelenés,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • rakodói tapasztalat.

A próbaidő mértéke:

  • 4 hónap.

A benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes önéletrajz,
  • bérigény megjelölése,
  • végzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy az eljárásban részt vevők megismerhessék a benyújtott dokumentumokat,
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott dokumentumokban foglalt személyes adatainak eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat arról, hogy az erkölcsi bizonyítvány megkérése folyamatban van

A munkakör betölthetőségének kezdő időpontja:

  • döntést követően azonnal.

A jelentkezés benyújtásának határideje:

  • 2024. június 5.
Budapest