Szenior bérszámfejtő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szenior bérszámfejtő

Feladatok

  • Ügyfeleink részére végzett teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézési szolgáltatások biztosítása.
  • Részvétel új ügyfelekkel kapcsolatos migrációs projektekben.
  • Munkabér és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, műszak-és túlóra pótlékok, havi-, óra-és teljesítménybér stb.) számfejtése.
  • Havi adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése.
  • Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése.
  • Önálló ügyfél-kommunikáció.
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel.

Elvárások

  • Rendelkezel felsőfokú gazdasági / HR vagy középfokú szakirányú végzettséggel.
  • Van legalább 2 év szakmai tapasztalatod bérszámfejtés területén.
  • TB kifizetőhelyi tapasztalatodat is értékeljük.
  • Dolgoztál már bérügyviteli szoftverrel, profin használod az Excelt.
  • Beszélsz angolul, hiszen nemzetközi környezetben fogsz dolgozni.
  • Precíz vagy és alapos, felelősséget vállalsz a rád bízott munkáért.
  • Nyitott vagy a fejlesztésekbe való bekapcsolódásba és az innovatív megoldásokra.
  • Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidő

Beosztott

Hétfő-Péntek 5/2-es munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest