Gépkocsivezető (Budapest)

Budapesti székhelyű 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából keresünk teljes munkaidőben, családias környezetbe munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkocsivezető

Elvárások:

  • Minimum B kategóriás jogosítvány,
  • PÁV,
  • Erkölcsi bizonyítvány / büntetlen előélet,
  • Önálló megbízható precíz munkavégzés,
  • Ápolt, tiszta megjelenés,
  • Jó kommunikációs készség,terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • ADR 1.1.3.6. biznyítvány,
  • 3,5 t-ig furgonnal való korábbi munkavégzés,
  • Jó probléma megoldó készség, rugalmasság,

Feladatok:

  • Megbízó törökbálinti raktárából való jellemzően kiscsomagos áruk terítése Budapesten és agglomerációjában, 3,5 t össztömegű tehergépjárművel.,
  • Korai munkakezdés, állandó címek, kiszámítható munkarend

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Karbantartott járművek/folyamatosan frissülő járműpark,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Azonnali munkakezdés,

, Munkavégzési információ (fuvar feladat szerinti, változó),

  • Budapestről indulva és érkezve adott napi szállítási megbízás szerint, bejáratott fix területen belül.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest