Minőségbiztosítási referens (Budapest)

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
Stratégiai és Beszerzési Igazgatóság Irányítási Rendszer Menedzsment Osztálya

Minőségbiztosítási referens

munkatársat keres

A BKV Zrt. a legnagyobb fővárosi közszolgáltatóként végez személyszállítási feladatokat egy tízezer fős fővárosi tulajdonú vállalatként.

Feladatok:

  • ISO 9001, ISO 14001, illetve ISO 50001 szabványok szerinti integrált irányítási rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztése
  • Az integrált irányítási rendszer dokumentációinak elkészítése, karbantartása, kapcsolódó feljegyzések kezelése
  • Közreműködés az integrált célok meghatározásában, nyomon követésében.
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, nyomon követése
  • Nemmegfelelőségek kezelése, helyesbítő intézkedések koordinálása
  • Kockázatértékeléssel összefüggő feladatok elvégzése
  • Az integrált irányítási rendszerrel kapcsolatos oktatási anyag aktualizálása, oktatások lebonyolítása
  • Részvétel a külső auditok lebonyolításában
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • legalább 3 év releváns tapasztalat
  • legalább egy belső auditori képesítés (ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Pont, Outlook stb.)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességek

Előnyt jelent:

  • EMAS Rendelet ismerete
  • energetikai és fenntarthatósággal kapcsolatos ismeretek
  • metrológiai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • max. havi 12 nap home office munkavégzés
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Jelentkezési határidő:

  • 2024. május 24.

Csatolni kérjük:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet

A munkakör betölthető: kiválasztást követően azonnal

Budapest