2 műszakos betanított munka, MOST 100.000 Ft csatlakozási bónusszal! (Csesztreg)

2 műszakos betanított munka, MOST 100.000 Ft csatlakozási bónusszal!

Leírás

Csesztregi partnerük részére keresünk betanított munkásokat autóipari összeszerelő munkakörbe.

Feladatok

  • autóipari területen betanított fizikai munka, gyártósori összeszerelő munkakörben
  • autóipari területre hölgyek jelentkezését is várjuk

Elvárások
  • 2 műszak vállalása
  • min. 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk
  • bruttó 100.000 FT belépési bónusz
  • teljesítmény bónusz
  • próbaidő után cafetéria
  • autóbusz bérlet 100%-os térítése
  • Zalalövő-Csesztreg útvonalon céges buszjárat

Jelentkezni a [email protected] e-mail címen, vagy 0620 /389-2299 -es telefonszámon.

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Csesztreg

Csesztreg