Impresszum

A Jobline.hu-t kiadja a HVG Kiadó Zrt.

1037 Budapest, Montevideo u. 14.

Tel: (06 1) 436-2031
Fax: (06 1) 436-2089

Jobline a Facebookon:
www.facebook.com/joblinehu

A jobline.hu a HVG HR Center tagja.

A jobline.hu csapat tagjai

HR Center igazgató

Blaski Judit
Blaski Judit
j.blaski@hvg.hu

Kommunikációs tanácsadók

Vitális Melinda
Vitális Melinda
m.vitalis@hvg.hu
Dóczi Eszter
Dóczi Eszter
e.doczi@hvg.hu
Márton Réka
Márton Réka
r.marton@hvg.hu
Mezei Georgina
Mezei Georgina
g.mezei@hvg.hu
Gál Hajnalka
Gál Hajnalka
h.gal@hvg.hu
Ihász Katinka
Ihász Katinka
k.ihasz@hvg.hu
Illyés Bálint
Illyés Bálint
b.illyes@hvg.hu
Kéri Eszter
Kéri Eszter
e.keri@hvg.hu
Lengyel Melitta
Lengyel Melitta
m.lengyel@hvg.hu
Tóth István
Tóth István
i.toth@hvg.hu
Kokrehel Nikoletta
Kokrehel Nikoletta
n.kokrehel@hvg.hu
Dergez György
Dergez György
gy.dergez@hvg.hu

Jobline.hu marketingmenedzser

Tóth Ákos
Tóth Ákos
a.toth@hvg.hu

Operatív igazgató

Kóthay Péter
Kóthay Péter
p.kothay@hvg.hu

Ügyfélszolgálati munkatársak

Szűcs Mária
Szűcs Mária
m.szucs@hvg.hu
Nagy Nóra
Nagy Nóra
n.nagy@hvg.hu
Nádasdi Bea
Nádasdi Bea
b.nadasdi@hvg.hu
Korán Dorottya
Korán Dorottya
d.koran@hvg.hu
Kovács Attila
Kovács Attila
attila.kovacs@hvg.hu

A honlapon közzétett cikkek, fotóművészeti alkotások, egyéb szerzői művek csak a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélyével többszörözhetőek, közvetíthetőek a nyilvánosság felé, tehetőek nyilvánosság számára hozzáférhetővé a sajtóban [Szjt. 36. § (2)].

Ez a nyilatkozat a szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény 36. § (2) bekezdésében foglaltak szerinti tiltó nyilatkozatnak minősül.

Kérjük, ha kérdése, észrevétele és javaslata van, jelezze nekünk.

Ügyfélszolgálatunk elérhetőségei

Telefon: (1) 436-2031
Email: jobline@hvg.hu

Partnereink:

Munka Magyarországon
Jooble állások