Műszaki munkatárs (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

A Pannon Filharmonikusok az ország egyik vezető komolyzenei együttese

műszaki munkatárs

pozícióba keresi új munkatársát

Kiemelt feladatai:

  • A zenekar próbáihoz és előadásaihoz kapcsolódó műszaki tevékenységének szervezése és bonyolítása
  • Raktárak és raktárhelyiségek rendszeres leltározása, rendezése
  • A színpadi művészi munka műszaki feltételeinek biztosítása
  • Próbák és előadások műszaki felügyelete
  • Zenekar székhelyen kívüli előadásainak, turnéinak és tájelőadásainak műszaki biztosítása (logisztikai, helyszínberendezés, felügyelet)
  • A munkavégzés munkaideje a normáltól jelentősen eltérő. Gyakori esti, éjszakai munka is előfordul a műfaj sajátosságai mentén.

Elvárások:

  • Jó fizikai állapot
  • Legalább B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Szükséges tapasztalat:

  • Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Előnyök:

  • Korábban hasonló területen végzett munka
  • Színpadi tervezéshez használt szoftverek ismerete
  • Színháztechnikusi, szcenikusi végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Referencia a korábbi tevékenységről

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével
  • Versenyképes jövedelem
  • Bérezés és egyéb juttatások megegyezés szerint

Kezdés:

2023. februárjától, egyeztetés szerint.

Munkavégzés helye:

Székhely szerint Pécs, Kodály Központ, illetve turnék és tájelőadások esetén vidék és külföld is.

Magyar nyelven írt, fényképpel ellátott szakmai életrajz és egy rövid motivációs levél küldésével 2023. január 25-ig.

Pécs