Digitális marketing manager (Budapest)

Keressük a legszuperebb

Digitális marketing manager-t

A HVG marketing részlege új csapattagot keres a digitális termékportfóliójának kezelésére.

Mitől vagy szuper?

Attól, hogy szeretsz problémákat megoldani és újat tanulni. Nem fogadod el feltétel nélkül a dolgokat. Mindig újjal kísérletezel. Este is még az jár a fejedben mit és hogyan lehetne holnap jobban csinálni.

A legfontosabb feladataid lesznek

  • Gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít.
  • A termékmenedzserekkel közösen a marketing vízió megalkotása, éves tervezés.
  • Az előfizetők megújítása és új előfizetők akvirálása – ha a termék növekszik, boldogok leszünk.
  • Kampányok és akciók kitalálása, lebonyolítása, eredményesség mérése – a mérés a mantrád, mindig akarod tudni mi miért történt.
  • A fogyasztói viselkedés megismerése, kutatások megrendelése.

Ami nálad alap:

  • 5+ éves tapasztalat marketing- és/vagy termékmenedzsment területen.
  • Digitális sajtótermékek széleskörű ismerete (bel- és külföldi egyaránt).
  • Excel és Google Analytics guru vagy.
  • Nem esel kétségbe, ha jogászokkal, könyvelőkkel kell együtt dolgoznod.
  • Jól kommunikálsz írásban, szóban és tudsz prezentálni.
  • Digitális marketing eszközök használatában otthon vagy.
  • Nincs gondod az angollal, olvasol idegennyelvű oldalakat.

Ami jó, ha van:

  • Ismeret marketing automatizációs eszközök terén.
  • Tapasztalat print termékkel is (grafikai, nyomdai előkészítési munkafolyamatok ismerete)
  • Gyakorlat rendezvényszervezésben.
  • Angol mellett egyéb nyelvtudás.
  • Ismered a jogászok és könyvelők észjárását.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon az olvasóknak.
  • Izgalmat – Fejlődésben lévő és új termékek életébe csöppenhetsz bele.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet - A munkád a híres Montevideo utcai média parkban lesz.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre, családbarát munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Budapest