Account financial performance specialist (Budapest)

Budaoest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Account financial performance specialist

Feladatok

  • Összegyűjti a nyers adatokat más osztályoktól/ágazatoktól, továbbá szervezeten kívülről.
  • Ellenőrzi a kapott információk pontosságát, teljességét és következetességét.
  • Az összetettebb számlázási/ kontrolling előkészítő munkák széles variációját végzi, beleértve a bonyolultabb költségvetési, vagy bevételi és kiadási nyilvántartásokról készült jelentések karbantartását és elkészítését.
  • Támogatja a hóvégi zárásokat a német szakmai csapatokkal együttműködve, visszaellenőrzi a tételeket az ügyféllel.
  • Jelentéseket készít meghatározott irányelvek alapján, illetve ad-hoc jellegű riportolási kötelezettsége is van.
  • Döntés-előkészítő anyagokat állít össze, összehasonlító, rendszerező, csoportosító táblázatokat, ábrákat, grafikonokat készít.
  • Bizalmas jellegű belső és külső tárgyalásokon vesz részt, rögzíti a megállapodásokat.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyékony német és angol nyelvtudás (b2+)
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • nyitott, rugalmas, pontos

Budapest