Account Financial Performance Specialist (Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Account Financial Performance Specialist

Feladatok

  • Adatok összegyűjtése szervezeten belülről és kívülről
  • Információk pontosságának, teljességének ellenőrzése
  • Döntés-előkészítő anyagok összeállítása, összehasonlító, rendszerező, csoportosító táblázatok, ábrák, grafikonok előkészítése
  • Számlázási/ kontrolling előkészítő munkák elvégzése, költségvetési vagy bevételi nyilvántartásokról készült jelentések elkészítése és karbantartása
  • A hóvégi pénzügyi zárások támogatása a német szakmai csapatokkal együttműködve, tételek egyeztetése az ügyféllel
  • Belső és külső tárgyalásokon részvétel, megállapodások rögzítése
  • Ad-hoc jellegű riportok készítése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyékony német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több éves tapasztalat SAP rendszerekkel

Szeged