Account Manager (Budapest)

Account Manager pozícióba keresünk új kollégát nyomtatás és papír iparágban tevékenykedő partnerünk számára. Amennyiben rendelkezel műszaki értékesítési tapasztalattal és jól kommunikálsz angolul, várjuk jelentkezésed!

Account Manager

Feladatok

Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új üzleti lehetőségek elősegítése

Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, technikai és kereskedelmi tanácsadás a termékek kapcsán

Piaci lehetőségek kiaknázása

Az ügyfél és piaci igények képviselete

Értékesítési célok elérése, KPI-k teljesítése

Követelmények

Minimum 3 év tapasztalat műszaki értékesítés területén (fogyóeszközök iparágában)

Műszaki beállítottság

Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség

Proaktív szemléletmód

Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás

Bónusz

Cafeteria

Gépjármű, mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest