Account Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nem high-tech az irodánk, nincs babzsák és ingyen nasi sem. Nálunk vannak határidők és előfordulnak nehéz helyzetek, viszont mindig számíthatsz a munkatársaid és vezetőid támogatására. Hisszük, hogy a felelősségteljes feladatokat is lehet jó hangulatban végezni. Sőt, csak így érdemes! Úgy gondoljuk, hogy account managerként a teljesítményedet nem az irodában töltött órák száma határozza meg, hanem partnereink elégedettsége. Elvárjuk, hogy a maximumot hozd ki magadból és a csapatodból, azonban hibázni is lehet mindaddig, amíg tanulunk belőle. Nem számít, hogy milyen papírjaid vannak, csak az, hogy van-e gyors észjárásod, nyitottságod a világra és az igényed a fejlődésre. Állatbarát csapat vagyunk, így jólnevelt kiskedvencedet is szívesen látjuk az irodában.

A Photel Group Magyarország leggyorsabban fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező ügyfélkapcsolati ügynöksége. Kiemelt német nyelvű ügyfélszolgálati- és értékesítési projektünk vezetésére keressük új kollégánkat Account Manager pozícióba.

Account Manager

Feladataid a Photelnél:

  • Call Center, digitális sales és customer care projektek tervezése, bevezetése
  • 10 fős ügyfélszolgálati csapat vezetése, a folyamatban lévő projektek eredményességének monitorozása, optimalizálása
  • Reporting rendszer működtetése, üzletfejlesztési ötletek kidolgozása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Pozícióhoz tartozó elvárás:

  • Felsőfokú német nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt

Jól jön, ha van:

  • Projektvezetői tapasztalatod
  • Középfokú angol nyelvtudásod
  • Contact Centerben szerzett tapasztalatod
  • műszaki érdeklődésed
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalatod
  • SAP-felhasználói szintű tapasztalatod
  • MS Office felhasználói szintű tapasztalatod

Mire számíthatsz tőlünk?

  • Fiatalos és inspiráló csapat
  • Rekreációs és sportolási lehetőségek: jóga, foci
  • Fejlődési lehetőségek, folyamatos szakmai támogatás
  • Rendszeres közösségi események: csapatépítők, háziversenyek, bogrács- és kertipartik, tökfaragóverseny, farsang, mikulás, karácsonyi gálaműsor, stb.
  • Nem utolsó sorban kutyabarát munkahely, hiszen négy lábon járó barátainkkal a munka is jobban megy.

Munkavégzés helye

1094 Budapest, Berzenczey utca 9.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest