Accountant (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Accountant

Feladatok

  • Gazdasági társaságok önálló könyvelése
  • Adóbevallások és riportok készítése
  • Intenzív kommunikáció az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • Pályakezdő munkatársak bevonása, betanítása

Követelmények

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Ügyfélcentrikus és csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete (SAP, Navision)
  • Adótanácsadói végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Belső és külső képzések, tanfolyamok
  • Garantált szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér, folyamatos szakmai támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Inspiráló, családorientált munkakörnyezet
  • Kiváló munkahelyi légkör, dinamikus csapat, csapatépítő programok