Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 50 000 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban. Jelenleg a pénzügyi feladatok támogatására keresnek gyakornokot hosszú távú fejlődési lehetőséggel!

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • A csapat fókuszában lévő európai országokból érkező számlák feldolgozása
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • A csapat könyvelési tevékenységeinek támogatása
  • Purchase order kezelés
  • Microsoft Excel, Outlook és Scala napi használata

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Pénzügyi-számviteli területen folytatott tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Előnyök

  • Pénzügyi vagy számviteli területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest