Acélszerkezet szerelő (Debrecen)

Munkaterület: egyedi acélszerkezetek (pódium, csarnok szerkezetek… stb) helyszíni szerelése

A hirdetés már lejárt!

A cég egyedi acélszerkezetek gyártására jött létre, mely a piaci viszonyoknak jobb megfelelés érdekében bővült építőipari kivitelezéssel.

Főbb feladatok, munkák:
Szerelési terv alapján acélszerkezetek készre szerelése (csavaros, hegesztett kötések)
Szendvicspanel és trapézlemez szerelési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzetség (lakatos, szerkezetlakatos)
Műszaki rajz ismerete
B kategóriás jogosítvány
Vidéki munkavégzés vállalása
Önálló, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, jó problémamegoldó készség

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat

Előnyök:
Személyi emelőgép kezelői jogosítvány (karos/ollós emelő)
Tűzvédelmi szakvizsga, hegesztői minősítés
Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Versenyképes fizetés
Bejárás támogatás
Fiatalos, lendületes csapat
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Debrecen

Állás típusa:
Teljes munkaidős

Debrecen