Ács Teőfedő Bádogos Segédmunkás (Dunakeszi)

Ács, tetőfedő, bádogos szakmunkást és szegédmunkás munkatársat keresünk hosszú távra.

A hirdetés már lejárt!

Az Ácsolunk Kft. egy folyamatosan fejlődő építőipari cég, mely fő tevékenysége a tetőszerkezetek ácsolása, fedése és bádogozása. Jól felszerelt gépparkkal és csapatával, az elmúlt években rengeteg ügyfelünk elégedett az elvégzett munkánkkal. Ezt a cég a jó szervezésnek és remek munkatársaknak, csapatnak köszönheti.

Munkalehetőséget kínálunk ács, tetőfedő és bádogos munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Ács szerkezetek gyártása rajzról
  • Tetőfedés az ÉMSZ irányelve szerinti
  • Épület bádogozása, műhelyben előregyártás
  • Csapat irányítás
  • Gépi-, kézi anyagmozgatás
  • Munkahely rend fenntartása

A kolléga, akit keresünk:

Jó fizikummal rendelkezik, tanulásra és fejlődésre nyitott, önálló munkavégzésre képes, megbízható, felelősségteljes, munkáját szívesen, jó kedélyűen végzi és hosszú távra tervez.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmában szerzett tapasztalat
  • Tervrajz olvasása
  • Szakágban anyagismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Egyműszakos munkarend
  • Korrekt, pontos bérkifizetés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Lehetőség a folyamatos tanulásra és fejlődésre
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Bejelentett munkaviszony

Kereseti igény megjelölés.

Munkavégzés helye: Dunakeszi és vonzáskörzete

Telephelyünk Dunakeszin van.

Szállást nem tudunk biztosítani!

A jelentkezéseket csak csatolt önéletrajzzal együtt tudjuk elfogadni az [email protected] e-mail címen keresztül illetve a +36 20 770 5981-es telefonszámon 7-18 óra között!

Munkabér

  • nettó  300 000 - 500 000  Ft  / hó
Dunakeszi