Adaptációs csoportvezető (Szigetszentmiklós)

Adaptációs csoportvezető

FELADATOK:

  • Összehangolja az erőforrásokat a rövid távú igényekkel, ahol szükséges, képzéseket tart a szabványosított munka sikeres elvégzéséhez, szükség esetén problémákat fogalmaz meg / eszkalál. - Erősen hozzájárul a folyamatos fejlesztéshez
  • A munkaideje 70%-át DVC PV – ként kell töltenie
  • A HSE- és 5S-szabályok betartásának biztosítása az egész szektorban
  • A folyamatminőség-ellenőrzési terv (PQCP) megfelelő alkalmazásának biztosítása
  • Hozzájárulás a folyamatos fejlesztési intézkedésekhez vagy azok vezetése
  • Gondoskodik az operátorok képzéséről
  • Intézkedések vezetése a szolgáltatási szint, a minőségi termékek, a WIP és a termelékenységi célok elérésének biztosítása érdekében.
  • Az 1. és 2. szintű átállási és beállítási, karbantartási tevékenységek vezetése.
  • A műszak során felmerülő zavarok eszkalálása a H&S, minőség, ellátási lánc, karbantartás - eszkalációs folyamatának megfelelően.
  • Az SIM1-ciklus vezetése az SPS-szabályoknak megfelelően, biztosítva a supervisoroknak SIM2-höz nyújtott információk minőségét.

ELVÁRÁSOK:

  • A Microsoft Office Suite aktív ismerete
  • Minőségfejlesztési eszközök, technikák és modellek ismerete
  • Teljesítményirányítási eszközök (LDS/DISS/MES/ERP, ....) ismerete
  • Középiskolai érettségi vagy azzal egyenértékű bizonyítvány
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • 2-3 év tapasztalat gyártási környezetben

MUNKAIDŐ:

  • 2 Műszak

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós