Adat és tartalom gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Kedvenc filmjeid közé tartozik a Pókember, Men in Black? Érdekelnek a kulissza titkok?

A Sony Pictures Television a televíziós üzletág egyik vezető tartalomszolgáltatója. Minden műfajban készít, illetve terjeszt műsorokat, minden platformon. Ők rendelkeznek az üzletág egyik legnagyobb filmtárával, és élen jár a nemzetközi televíziós műsorgyártásban is. Az cég szerte a világon rendelkezik irodákkal, ide sorolható: Argentína, Ausztrália, Brazília, Kanada, Franciaország, Németország, Hongkong, Magyarország stb.

Ha szeretnél egy ilyen közegben dolgozni, jelentkezz!

Adat és tartalom gyakornok

Feladatok

  • Adatok, információk gyűjtése
  • Adatok bevitele rendszerbe
  • Adatbázistervezés
  • Álatlános irodai adminisztráció

Elvárások

  • Nappali tagozatos diák jogviszony
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • MS Word/Excel ismeret
  • Csapatjátékos
  • Határidők betartása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, általános irodai munkaidőben
  • Heti minimum 24 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök

  • Média iránti érdeklődés

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest