Adatközponti szervizmérnök (Budapest)

Syspro Informatika Zrt. 30 éves szakmai múlttal rendelkező informatikai cég munkatársat keres adatközponti szervizmérnök pozícióba.

30 éves szakmai múlttal rendelkező informatikai cég munkatársat keres adatközponti szervizmérnök pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Adatközponti szervizmérnök

Feladatok

  • adatközponti eszközök; szerverek, adattárolók és perifériák garanciális és garancia utáni javítása, hibaelhárítása
  • az eszközöket működtető szoftverek feltérképezése
  • időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
  • munkával kapcsolatos adminisztráció
  • ügyfelek támogatása műszaki kérdésekben
  • műszaki tudás folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • műszaki végzettség (felsőfokú)
  • linux, unix és beágyazott rendszerek ismerete
  • virtualizációs környezetek ismerete
  • irodai alkalmazások készség szintű használata
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • ügyfélcentrikus gondolkodás, készséges, udvarias magatartás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • IBM, Lenovo, HPE, Dell, EMC, stb. szerverek, tárolók és technológiák ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • gyártói minősítések, vizsgák megléte
  • Windows Server, Linux és Unix környezetek haladó ismerete
  • programozási ismeretek
  • script nyelvek (shell, perl, phyton, stb..) ismerete vagy az ezek iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások: céges autó, telefon, notebook
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődés, tanulás
  • önálló, felelősségteljes munkakör

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát fényképpel ellátva. Motivációs levelet is köszönettel fogadunk.

Budapest