Adatmérnök (Budapest)

Te is szeretnél a 21. század egyik legfelkapottabb tudomány- és szakmai területén dolgozni? Motivál, hogy a nyers adatokban rejlő extra értékeket felszínre hozd, és ezáltal a valódi üzleti eredményekhez Te magad is közvetlenül hozzájárulj? Nálunk a helyed! Dolgozz a magyar villamosenergiaiparban egyedülálló cégnél, mely felelős a villamos energia nemzeti és regionális szinten történő szállításáért, a nagyfeszültségű hálózati infrastruktúra fejlesztéséért és üzemeltetéséért, valamint a rendszeregyensúly fenntartásáért. Egy folyamatosan fejlődő iparágban szerezhetsz értékes tapasztalatot, egy olyan piaci szereplőnél, amely egyedülálló rálátással rendelkezik a teljes iparág működésére. A MAVIR széleskörű tevékenységéből fakadóan hatalmas mennyiségű adatot kezel mind a villamosenergia-rendszerre, mind a villamosenergia-piacra vonatkozóan, ezek számossága és heterogenitása pedig szükségessé teszi magas szintű adatmenedzsment kialakítását és folyamatos fejlesztését, monitorozását.

 ADATMÉRNÖK / DATA ENGINEER

AMILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD

  • Fejlesztési feladataink üzleti specifikálásában:
  • törzsadatok körének meghatározása és azok egyéb MAVIR-os rendszerekhez való illesztése,
  • hazai és nemzetközi adatpublikációs, illetve adatszolgáltatási követelmények meghatározása,
  • a fejlesztés eredményeképpen előálló új adatok belső felhasználására vonatkozó követelmények kidolgozása;
  • Megvalósítási lehetőségek, koncepciók szakértői kidolgozása és/vagy vizsgálata:
  • az adatvagyonban azonosított kulcs paraméterekre vonatkozó adatkezelés fejlesztése és működtetése
  • az elemzési szakterület támogatása, adattárházat érintő fejlesztések kezdeményezése és koordinálása
  • részvétel BI-riportok elkészítésében, fejlesztésében
  • rendszeres adatszolgáltatások és publikációk megvalósításában, automatizálásában való részvétel

Mindezt együttműködésben a MAVIR különböző szervezeti egységeivel: az IT szakterülettel, illetve az egyes adatgazdákkal, valamint külsős szervezetekkel.

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBI KÉPESÍTÉSEKKEL, ISMERETEKKEL ÉS KÉPESÉGEKKEL RENDELKEZEL

  • felsőfokú műszaki (villamosmérnöki/energetikai/mérnökinformatikus) végzettséged van
  • gyakorlati adatelemzési ismeret
  • adatbázis-kezelési ismeret (pl. SQL)
  • BI ismeret (pl.: Oracle BI)
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
  • komplex folyamatok átlátására való képesség
  • erős analitikus és strukturált gondolkodásmód jellemez
  • a feladatok önálló végrehajtásában lehetőséget látsz és motivál a felelősségvállalás

A KIVÁLASZTÁSNÁL ÉS A MUNKÁD SORÁN IS ELŐNYÖS, HA

  • szereztél már tapasztalatot a villamosenergia-iparágban
  • szakirányú, adatspecialista képzettséged van
  • logikai adatbázis tervezésben szerzett gyakorlati tapasztalatod van
  • folyamat és adat modellező eszközök ismereted van (pl. UML, BPMN, R, Python, Matlab)
  • projektmenedzsmentben van tapasztalatod
  • jártas vagy valamilyen projekt tervezési és követési eszköz használatában (pl. MS Project, Jira, Confluence)

AMIT SZÁMODRA NYÚJTUNK:

  • határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő, rugalmas munkarend
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség egy biztos lábakon álló, fejlődő iparágban
  • hibrid munkavégzés: irodánkban vagy akár otthonról is dolgozhatsz
  • Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat részese lehetsz
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is, stb.)
  • önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó utca 4.
  • Home office

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelmi aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest