Adatrögzítő (Tamási) (Tamási)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Adatrögzítő munkatársat keres Tamásiba.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Adatrögzítő munkatársat keres Tamásiban történő munkavégzésre.

 Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalatirányítási programban rögzíteni az adatokat
  • Anyagfelhasználás felügyelete
  • Beérkező áru nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Változatos és felelősségteljes feladatok

Tamási