Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Kft. az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatást nyújt, melynek fontos elemei a munkafolyamat automatizálása, az IT infrastruktúra, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Adminisztrációs osztály támogatása
  • Excel nyilvántartás vezetése
  • A beérkezett és be nem érkezett szerződések további életciklusának teljekörű menedzselése; aláíratás, irattározás, be nem érkezett dokumentumok felkutatása stb.

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony még legalább 1 évig pénzügy-számvitel vagy egyéb gazdasági területen
  • MS Excel magabiztos használata
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Br. 2.230 Ft-os órabér
  • Professzionális, szakmai támogató erőforrásokkal rendelkező csapat
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos feladatok és későbbi főállású lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 08:00-17:00; P:08:00-14:30) heti 20 óra vállalása rugalmasan, a tanulmányokhoz illeszkedően

Előnyök

  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Közgazdasági érettségi

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest