ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOK EBK TERÜLETEN (Budapest)

Az ALTEO GROUP

ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOK EBK TERÜLETEN

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • a Fenntarthatósági és EBK terület teljeskörű adminisztratív támogatása,
  • ESG minősítéshez kapcsolódó operatív és adminisztratív feladatok ellátása,
  • a használatban lévő Integrált Irányítási Rendszer dokumentumainak módosítása, kezelése,
  • ad-hoc jellegű feladatok várnak rád,
  • adatszolgáltatások, nyilvántartások vezetése, dokumentációkezelés.

​​AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • aktív hallhatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • tanulmányid valamilyen közgazdasági vagy mérnöki szakon folytatod,
  • 2021. december 10-ig tudod vállalni a pozíciót,
  • ha rendelkezel már hasonló adminisztratív jellegű tapasztalatokkal,
  • tudsz legalább heti 20 órát vállalni,
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • pontosan és precízen dolgozol,
  • ismered és magabiztosan tudod használni a Microsoft Office programokat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk,
  • összetartó csapat tagja leszel,
  • rugalmas beosztású gyakornoki elfoglaltságot biztosítunk, ahol home office-ban is tudsz munkát végezni,
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz,
  • valódi visszajelzések mentén fejlődhetsz és bármikor nyugodtan kérdezhetsz tőlünk,
  • versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Tedd meg az első lépést és jelentkezz!

Budapest