Adminisztratív gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC021048) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Adminisztratív gyakornok (WHC021048)

Partnerünk globális orvostechnológiai és digitális megoldások vezető újítója, lehetővé teszi a kezelőorvosok számára, hogy intelligens eszközök, adatok, elemzések, alkalmazások és szolgáltatások segítségével, az Edison intelligenciaplatform támogatásával gyorsabb és tájékozottabb döntéseket hozzanak

Feladatok:

  • Irodaszerek és névjegykártyák rendelése, beszerzési rendelések és szállítói kapcsolatok kezelése
  • Különféle dokumentumok kezelése, bejövő és kimenő levelek, csomagok kezelése
  • Felhasználói hozzáférés kezelése bizonyos foglalási alkalmazásokhoz
  • Együttműködés a létesítményi és helpdesk csapatokkal (IT, beszerzés stb.)
  • Iratkezelés támogatása (segítség a tároló helyiségek rendezésében, dokumentumok szkennelésében)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Magabiztos MS Office használat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hatékony időgazdálkodási és szervezési készségek
  • Precíz, igényes munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest