Adminisztrátor csoportvezető (Üllő)

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga,több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben.

Adminisztrátor csoportvezető

Amiben számítunk rád

  • adminisztrációs csapat operatív vezetése
  • a csapat szakmai támogatása, mentorálása, szabadságtervezés
  • kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal
  • webraktár adminisztratív támogatása
  • úton lévő termékek nyomon követése, státuszok ellenőrzése
  • rendszeres egyeztetés a futárcégekkel
  • kapcsolattartás a tárosztályokkal, áruházakkal
  • javaslattétel az adminisztrációs folyamatok fejlesztésére, kivitelezések koordinálása
  • visszáru ügyintézés támogatása
  • reklamáció kezelés

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • adminisztrációs területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • csoportvezetés terén szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • magasszintű MS Office felhasználó (Excel, Outlook)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • önálló, proaktív és precíz munkavégzés
  • megoldás-orientált attitűd
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • magasszintű SAP ismeret
  • legalább 5 fős csapat irányítása

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Stabil, biztos háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • br. 40.000 Ft/hó Cafeteria, (már az első teljes hónaptól)

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő