Adókönyvelő (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Adókönyvelő

Feladatok

  • Bővülő könyvelési csapathoz keresünk adózásban jártas kollégát;
  • Ő fogja az adózással kapcsolatos feladatokat összefogni és intézni Partnerünknél;
  • Elkészíti az adóbevallást;
  • Tartja a kapcsolatot az adóhatósággal és amennyiben szükséges a NAV ellenőrzéseket koordinálja;
  • Jelenti az adatváltozásokat az adóhatóság felé;
  • Előkészül és részt vesz az auditokon;
  • Intézi az adóbefizetéseket;
  • Riportolni a pénzügyi igazgatónak fog.

Elvárások

  • Adótanácsadói végzettség;
  • Tapasztalat ezen a területen.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló, a tapasztalatot értékelő bérezés;
  • Cafeteria, étkezési támogatás, teljes bejárási költség térítés;
  • Stabil, biztos munkahely.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom