Adótanácsadó (Budapest)

Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorientált csapat tagja,
csatlakozz Te is a partnerünk Adó és Számviteli osztályához!

Adótanácsadó

Feladatok

  • Az adóhatóságokkal elszámolandó adók, és egyéb kötelezettségek megállapítása, a bevallások és adatszolgáltatások elkészítése, könyvelése, részvétel a havi és éves zárási munkálatokban
  • Szerződések véleményezése adózási szempontból
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Projektekben való közreműködés, adótanácsadás más osztályok és a leánycégek számára

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (Fix alapbér, Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás)
  • Home office lehetőség, munka-magánélet egyensúly
  • Bejárási támogatás és inygenes parkolási lehetőség
  • Céges laptop, okostelefon, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.
  • Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek

Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • Gazdasági jellegű diplomával rendelkezel
  • Adótanácsadói vagy adószakértői/okleveles adószakértői felsőfokú végzettséged van
  • Többéves, adózás terén szerzett szakmai gyakorlatod van
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • A precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés és a jó problémamegoldó készség a védjegyed
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, valamint csapatszellem jellemez

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest